KONST / Litografier / Färglitografi 14332032
nr 1433 2032
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Signerad, numrerad 81/150, daterad 2007. Färglitografi, bildmått: 17x17, yttermått inklusive ram: 28x28 cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:45:13
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
22 nov
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson